English (United Kingdom)Russian (CIS)Estonian - et

Tootest Super Million Hair

 

Super Million Hair on juukseid taastav uut tüüpi toode.

Super Million Hair ei aita juuksekasvu parandada. Selle ainus eesmärk on anda teie loomulikele juustele mulje, nagu oleksid need tihedamad. See on juukseid taastav uut tüüpi toode.

Toode Super Million Hair on valmistatud eriliselt töödeldud antibakteriaalsetest taimekiududest. Tänu staatilisele elektrile haakub see teie loomulike juustega nii kindlalt, et jääb mulje uute juuste kasvust. Pihustage pärast toote Super Million Hair kasutamist juustele veel Super Million Hair Mist spreid ja teie juuksed tunduvad paksemad ja loomulikud mitmete tundide vältel, isegi vihmas, tuules ja higistades.

Super Million Hair on tõhus ja soodne. Kasutage seda koos Super Million Hair Mist spreiga, et anda juustele loomulik ilme.

 

Enne

Super Million Hair.

Sprei

Super Million Hair.

Sprei

Super Million Hair Mist.

   

 

 

Mille poolest Super Million Hair eriline on

Super Million Hair sisaldab taimekiududest toodetud kunstjuukseid, mis on lõigatud 0,3-0,5 mm pikkusteks tükkideks. Kokku on segatud eri suuruse ja kujuga kiud, et anda teie juustele kohevust ning katta need loomulikult (nt lühikesed/pikad, õhukesed/paksud, sirged/lainelised). Õhukeste juustega inimestel kinnitub Super Million Hair peanaha külge, et jätta hõreneval alal olevatest juustest kohevam mulje. Kuna Super Million Hair kantakse otse nahale, on erilist tähelepanu pööratud toote ohutuse tagamisele. Super Million Hair on saanud Rahvusvahelise Standardiorganisatsiooni (ISO) heakskiidu. Seda on testitud ka nahaallergiate suhtes ning ülikoolide meditsiinieksperdid on kinnitanud toote ohutust.

Super Million Hair on valmistatud tselluloosist eraldatud taimekiududest (kunstsiid). See on 100% biolagunev ja aitab seega kaitsta keskkonda.


Toodet Super Million Hair hakati esmakordselt tootma ja turustama juba rohkem kui 20 aastat tagasi - 1986. aastal. Sellest ajast peale oleme eksportinud seda toodet juba rohkem kui 50 riiki üle kogu maailma. Oleme tänulikud kõigile klientidele oma kodumaal ja välismaal. Usume, et meie edu põhineb just teie usaldusel meie ja meie toote vastu. Lubame hoida klientide rahulolu tagamise meie visiooni kõige tähtsama osana. Aitäh!

Mis põhjustab juuste

hõrenemist?

 

Juuksed kasvavad loomulike, umbes 4-6-aastaste tsüklitena. Kasvutsükli lõpus kukub juuksekarv välja ning kasvab uus karv. Juuste hõrenemine on vananemisprotsessi loomulik osa. Pärast juuste kasvuperioodi algab juustel kärbumis- ning seejärel uinumisperiood. Kasvutsükli lõpus muutub juuksekarv õhemaks, jättes juuksed kohevuseta. Õhenev juuksekarv sisaldab vähem melaniini, mis jätab mulje õhukestest juustest.
 

good hair logo2

how to find us.png make your oder.png facebook.png price's.png